ES PARAMA JAUNIESIEMS ŪKININKAMS

4 gegužės, 2021

 

Nuo 2021 06 01  galima teikti paraiškas ES paramai gauti  pagal veiklos sritį „Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas“

Parama skiriama: žemės ūkio produktų gamybai ir žemės ūkio produktų, pagamintų (išaugintų) valdoje, apdorojimui (rūšiavimui, pakavimui ir t. t.), perdirbimui ir tiekimui rinkai.

Galimi pareiškėjai: ES parama skiriama ne vyresniems kaip 40 metų amžiaus ūkininkams (paraiškos teikimo dieną dar nėra suėję 41 metai), kurie pirmą kartą įsikuria žemės ūkio valdoje ir ūkyje kaip ūkio valdytojai, turi reikiamų profesinių įgūdžių bei kompetencijos (arba įsipareigoja juos įgyti per ateinančius 3 metus) ir pateikia verslo planą.

Žemės ūkio valda ir ūkis turi būti registruoti jaunojo ūkininko vardu ne anksčiau kaip prieš dvejus metus iki paramos paraiškos pateikimo dienos. Taip pat, jaunasis ūkininkas negali būti pateikęs paraiškų tiesioginėms išmokoms gauti.

Paramos dydis: iki 40 000 eurų.

Tinkamos finansuoti išlaidos: nauja ir naudota žemės ūkio technika, traktoriai; įranga, technologiniai įrenginiai, kompiuterinė įranga, įskaitant programinę, transporto priemonės; ūkinių gyvūnų įsigijimo išlaidos; naujų pastatų ir statinių statyba, rekonstrukcija, kapitalinis ar paprastasis remontas, statybinės medžiagos; infrastruktūra ūkininko valdoje; daugiamečių augalų įsigijimas ir tų augalų sodinimas; konsultavimo paslaugos.

Jeigu Jums reikės paraiškos rengimo paslaugų https://www.esparamoscentras.lt/es-investicijos/ , susisiekite su mumis: info@esparamoscentras.lt

2021-05-05T07:21:06+00:00
Call Now Button