Loading...
Finansavimas/paskolos2021-01-24T09:37:17+00:00

Padedame įmonėms gauti finansavimą ar pritraukti investuotoją iš įvairių  šaltinių: ES fondų, rizikos kapitalo fondų, privačių investuotojų, verslo angelų, bankų bei kitų šalies ir užsienio kredito įstaigų

Teikiame šias paslaugas:

• atliekame galimybių analizę gauti finansavimą ar paskolą bei identifikuojame tinkamiausią veiklos finansavimo šaltinį,

• surandame banką, kredito uniją ar kitą šaltinį,

• parengiame verslo planą/investicinį projektą pagal banko/kredito unijos/kito šaltinio rekomendacijas,

• atstovaujame klientą derantis dėl finansavimo ar paskolos sąlygų,

• padedame paruošti visus sandoriui reikalingus dokumentus.

Investiciniai ir verslo planai rengiami atsižvelgiant į įmonės pobūdį, veiklos mastą ir specifiką. Klientui pageidaujant, Europos Sąjungos  Paramos Centro specialistai gali įvertinti verslo rinkos vertę.

Turime sėkmingos finansavimo pritraukimo ir paskolų gavimo patirties verslo projektams (verslą pradėti, verslą plėsti, apyvartinėms lėšoms finansuoti) dirbant su potencialiais investuotojais ir kredito įstaigomis.

Kviečiame konsultuotis visais paskolos gavimo ir kitais verslo finansavimo klausimais.

Įvertinę visas aplinkybes, patariame, koks finansavimo šaltinis Įmonės veiklai būtų optimaliausias.

Įmonės, ūkininkai ir kiti paramos gavėjai, kurie neturi lėšų įgyvendinti investicinį projektą, gali visą arba didesnę dalį projekto įgyvendinti skolintomis lėšomis, kaip tai numatyta konkrečios priemonės taisyklėse.

Europos Sąjungos paramos centras bendradarbiauja su šiais kreditavimo paslaugų teikėjais, į kuriuos galima kreiptis dėl paskolos:

  • Bankai: AB SEB bankas; AB CITADELE bankas; AB LUMINOR; AB Šiaulių bankas; AB SWEDBANK, UAB Medicinos bankas.
  • Kooperatinė bendrovė Jungtinė centrinė kredito unija “Kreda”.

Rengiame verslo planus, investicinius projektus. Jei  verslo planas ar investicinis projektas užpildytas dalinai, galime parengti finansines dalis. Bendradarbiaujame su kredito įstaigomis, todėl stengsimės, kad parengtas verslo planas būtų kredituotas.

Call Now Button